En ßyk Hepsi Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En ßyk Hepsi Fan

HEPSİCİ PRENSESLERİN SARAYI

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

sevgilimle tartıştım

2 posters
YazarMesaj
büşra
Cemreci_İnatçı_Adminimiz
 Cemreci_İnatçı_Adminimiz
büşra

sevgilimle tartıştım Empty
MesajKonu: sevgilimle tartıştım   sevgilimle tartıştım Icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 5:17 am

ilk olarak konuşuyoduk aşkımlı fln dedim ki bu aralar hiç gezmeye çıkamıyoruz yarın çıkalım mı dedim basket kursum var dedi bende tamam o zaman şu basket kursundan kurtuluş yok desene dedim o da niye bu kadar kızıyosun basketi çok seviyorum ben dedi ondan sonra bişi dicem ama yapıcaksın dedi tamam olur bişiyse yaparım dedim o da msn şifreni versene dedi napıcaksın dedim bende o da bakınıcam dedi yok veremem dedim o da niye dedi önemli kişiler var dedim msnmde yoksa benden gizli bi erkek mi var hayatında dedi bende nerden çıkarıyosun ben asla senden başkasını sevmedim dedim ama benim msnmde bana aşık olan 2 tane çocuk varo yüzden biraz korktum tmm o zaman sen bana güvenmiyosun sen benim yüzüme bakma bundan sonra ben de senin dedi ben de hep böyle sürücek mi kıskançlıkların dedim o da kıskanç değilim ben sen bana güvenmiyosun dedi ben de eğer bu kadar kıskançlığın varsa benim senle işim olmaz dedim msnyi kapattım 2 hafta oldu ne telefon açıyo ne msnye giriyo ne de bizim mahalleye geliyo offff
https://hepsiciprensesler.yetkin-forum.com
elifinis-geldi
Tam Hepsis Prensesi
Tam Hepsis Prensesi
elifinis-geldi

sevgilimle tartıştım Empty
MesajKonu: Geri: sevgilimle tartıştım   sevgilimle tartıştım Icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 6:07 am

ya çk üzüldüm büşbüşüm Sad
http://www.yoshyyoshy.yetkinforum.net

sevgilimle tartıştım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-