En ßyk Hepsi Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En ßyk Hepsi Fan

HEPSİCİ PRENSESLERİN SARAYI

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

3 fıkra..!

2 posters
YazarMesaj
elifinis-geldi
Tam Hepsis Prensesi
Tam Hepsis Prensesi
elifinis-geldi

3 fıkra..! Empty
MesajKonu: 3 fıkra..!   3 fıkra..! Icon_minitimePtsi Tem. 21, 2008 1:31 pm

Adamin biri kendini fare zannettigi için akil hastenesine düsmüs.Tedavisi bittikten sonra doktor sormus.

-"Simdi sen bir fare misin yoksa insan mi?"

-"Fare olur mu doktor bey ben bir insanim."

-"O zaman artik gidebilirsin iyilestin artik" demis.Deli kapidan çikmis ve imdaaaaaat diye bagirarak tekrar içeri girmis doktor ne oldu demis... Deli :

-"Bir kedi gördüm de ondan korktum demis." Doktor :

-"Sen hani sen artik kendini bir fare zannetmiyordun"demis.Delide:

-"Ben fare olmadigimi biliyorum da kedi nerden bilsin demis..."

2)Bir gün bir bilim adami yilbasi nedeniyle hastaneleri gezip akillanan delileri salmaya karar vermis. Bir sürü hastaneyi gezmis fakat hic akillandigina kanaat getirilen deliye rastlamamis.

En sonunda bir hastaneye gitmis birde bakmis ki bütün deliler zipliyor hemen onlarla ilgilenen doktorlara sormus:
-"Bunlar neden böyle zipliyorlar?"
-"Bunlar kendilerini misir patlagi zannediyorlar." demis

Birde bakmislar ki bir tanesi ziplamadan yatagin üzerinde sabit bir sekilde duruyormus. Hemen ona yaklasarak sormus.
-"Sen neden ziplamiyorsun?"
-"Ben tavaya yapistim..."

3)Jim ile Mary akil hastanesinde iki hastadir. Birgun hastanenin yuzme havuzunun etrafinda dolasirken Jim aniden suya atlayip en dibe batar. Bunu goren Mary hemen ardindan atlar ve dibe kadar yuzup Jim'i kurtarir.

Tabii Mary'nin bu kahramanca davranisi hastanede olay olur. Bunu duyan bashekim de Mary'nin artik iyilestigini dusunup, hastaneden derhal taburcu edilmesi emrini verir. Islemler yapilir, belgeler cikartilir, Bashekim ayni gun Mary'nin yanina gider:

- Mary, sana bir iyi bir de kotu haberim var. Iyi haberim, yaptigin kahramanca davranistan oturu anladik ki akli dengen tamamen yerinde ve boylece hastanemizden taburcu oluyorsun. Kotu habere gelince, kurtardigin hasta, Jim, intihar etmis. Az once odasinin banyosunda kendisini asmis bulundu.

Mary gayet sakin yanit verir:

- O intihar falan etmedi ki. Ben onu astim kurusun diye.
http://www.yoshyyoshy.yetkinforum.net
damla

damla

3 fıkra..! Empty
MesajKonu: Geri: 3 fıkra..!   3 fıkra..! Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 12:40 pm

saol cnm çok komikler

3 fıkra..!
1 sayfadaki 1 sayfası